12 februari 2021: Hua Yi Online Chinees Nieuwjaarviering

12 februari is het begin van het Chinees nieuwjaar, het jaar van de Os. 
Door de coronamaatregelen kan onze jaarlijkse Chinees Nieuwjaarviering in de Mallejan niet doorgaan. 

Heel jammer, want we missen het samenzijn, samen eten en samen feest vieren.

Toch willen wij het begin van het jaar van de Os niet ongemerkt voorbij laten gaan.

Daarom organiseren wij op vrijdag 12 februari om 21.00 uur een Online Chinees Nieuwjaarviering via het programma Zoom. 

Na de nieuwjaarsgroet van het bestuur is er gelegenheid om elkaar een gelukkig nieuwjaar te wensen.

En om in de nieuwjaarssferen te blijven nodigen we u uit om iets feestelijks te dragen, iets roods of iets in het thema van het jaar van de Os in beeld te zetten. Heeft u misschien nog ergens een rode trui of sjaal liggen die u kunt dragen? 🙂

Kleurplaatwedstrijd

Voor de kinderen is er een kleurplaatwedstrijd. Met deze mail stuur ik een kleurplaat mee. Die kunt u uitprinten. De kleurplaat die het mooist is ingekleurd wint een leuke prijs!

Stuur een duidelijke foto van de ingekleurde plaat VOOR 11 februari naar: evenementen@huayixieshanghui.nl. Vermeld daarbij de naam en leeftijd van het kind. De winnaar krijgt van ons een persoonlijk bericht.

Origami

Voor de creatievelingen onder ons vindt u hier een instructie voor een origami os/stier. Succes met vouwen en we zijn benieuwd naar de resultaten!

Aanmelden voor de online Chinees Nieuwjaarviering

Wilt u deelnemen aan onze CNJ Zoom sessie? Dan kunt u zich aanmelden via het email-adres: evenementen@huayixieshanghui.nl 

Wij sturen u dan een bevestigingsmail met de Zoom-link erbij.

Graag tot ziens op 12 februari!